Příběhy zákazníků

Rádi bychom se s vámi podělili o necenzurovaný názor některých našich klientů, se kterými jsme spolupracovali.

Swida Innovative s.r.o.

Swida je spediční firma zaměřující se na expresní přepravy po celé Evropě. Za 4 roky vyrostla z 5 zaměstnanců na téměř 80. Nikdo ve firmě neměl zkušenosti s řízením tak velké organizace. V tuto chvíli přišel vhodný čas na QuConsult a společně jsme pracovali na nastavení firemní vize, hodnot a strategie, zaškolování manažerů, tréninků kritické konverzace a koučování zakladatele.

"" -- Viktor Sučka, zakladatel a CEO


Tony's Burger Chicago

Tony je emigrant žijící už dlouho v Chicagu. Udělali jsme si výlet a pomohli mu s kompletním nastavením procesů jeho nového podniku.

"Když jsme otevírali naši restauraci, naivně jsme se domnívali, že prostě začneme vařit a hotovo. Kluci z QuConsultu mě ale upozornili, že to možná nebude tak snadné. Během krátké doby analyzovali veškeré souvislosti a připravili podklady pro hladký start. Bylo by velmi bolestivé začínat bez výsledků jejich práce. Každý přesně věděl, co má dělat. I když jsme pak některé detaily museli ještě doladit, nemít nastavené procesy, patrně bychom brzy zavřeli." -- Tony


Universal Technik

Pomáhali jsme analyzovat možnosti otevření další pobočky firmy z pohledu lokality, potenciálních zákazníků a nákladů. Na základě našeho doporučení se firma rozhodla expandovat v oblasti nabízených služeb a servisních zakázek. Tohoto rozhodnutí nelituje.